Zrealizowaliśmy szereg filmów dla Was, czyli pasjonatów gołębiarstwa! Wśród nich znajdą Państwo specjalistyczne porady, relacje z różnych wydarzeń i targów, prezentacje naszych produktów, czy video z lotów. Na naszym kanale youtube mamy już ponad 30 filmów! Każdy znajdzie coś dla siebie.

Proszę rozsiąść się wygodnie i zapraszamy do oglądania
oraz zachęcamy do subskrybcji naszego kanału!

Drogie hodowczynie, drodzy hodowcy…

Radzimy zaparzyć kawę i rozsiąść się wygodnie w fotelach bo przed wami nie lada seans.

W materiale poniżej kilka słów o tym co zrobić aby nasze gołębie były zdrowe i jak duże ma to później znaczenie w lotach. Tym razem jednak to nie nasi fachowcy będą głównymi bohaterami w filmie. Dzisiaj głos oddamy specjalistom z branży gołębiarskiej, którzy podzielą się z wami nie jedną wskazówką

 

Zdrowy gołąb

Skąd najlepsze hodowle w 2019 biorą swoje asy? OVIGOR PONDEROSA 25 lat na rynku.

Pakiet Pierzeniowy

Pakiet Lotowy

Olimpiada Poznań 2019

Van Wanroy w Ovigor Ponderosa

PAKIET PRODUKTÓW NA PIERZENIE- OVIGOR!

W skład pakietu wchodzi aż 6 produktów: 1. OviTalina- 1000 ml 2. Pierzenie proszek- 350 g 3. Pierzenie płyn- 250 4. OviMega- 250 ml 5. OviBad- 500 g 6. PROTEINA 66%- 250 g- GRATIS !!!

OVIGOR producent dodatków pokarmowych i karmy dla gołębi, Ponderosa stacja hodowlana

Film prezentujący proces produkcji dodatków pokarmowych i karmy dla gołębi oraz funkcjonowanie stacji hodowlanej. Powstają profesjonalne produkty na sezon lotowy, pierzenie, parowanie, chów: PowerMix, JodPower, OviSprint, Forma, OlejMix, GardenMix, VitaMixor, GlukozaC, OregaStar, RobAut, Karnityna, czy karma Ovigor Euro SL(super lotowa-bez nasion strączkowych).

Janssen w PONDEROSA POLSKA

NaKark - Prezentacja Produktu - zwalczanie pasożytów, pielęgnacja upierzenia i skóry

Prezentujemy Państwu produkt “NaKark” służący do pielęgnacji upierzenia i skóry gołębia. Preparat “NaKark” zapobiega także rozprzestrzenianiu się pasożytów i zwalcza je, gdy już się pojawiają.

EukalipsorMint - czysty układ oddechowy to większe możliwości lotowe.

Czysty układ oddechowy to większe możliwości lotowe. Działanie preparatu polega na łagodzeniu problemów związanych z układem oddechowy

International Pigeon Market Taubenmarkt Kassel 2017 with OVIGOR

Największe w Europie, międzynarodowe Targi Sportu Gołębiarskiego Kassel 2017 z firmą OVIGOR – prekursorem wschodnioeuropejskiego rynku gołębiarskiego – w Kassel firma OVIGOR była jednym z najważniejszych wystawców imprezy!

Pakiet lotowy OVIGOR - premiera z Sosnowiec Expo Silesia 2018

Wsparcie na loty! Prezentacja uznanych produktów OVIGOR na sezon lotowy w promocyjnym pakiecie lotowym 3 + 1 Gratis. PawerMix, OviSprint, Proteina 66% i Magnesium. Dyrektor do d/s wdrożeń produktu Dariusz Burta w kilku słowach przedstawia szczególe zalety tych produktów. Program żywienia na loty.

Posypka Higieniczna

Skuteczna dezynfekcja, higiena i czystość.

Scroll to Top