Herbaty

KORAMIX (30 saszetek x 10g)

Surowce zielarskie wchodzące w skład mieszanki stanowią doskonałą ochronę w stanach zapalnych pochodzenia bakteryjnego i grzybiczego. Doskonale wspomagają procesy trawienne, wykazują właściwości przeciwskurczowe i przynoszą ulgę przy silnych biegunkach. Regularne podawanie mieszanki gołębiom ma istotny wpływ na przyspieszanie procesów trawiennych oraz sprawia, że upierzenie gołębi nabiera blasku.

REGENERAMIX (30 saszetek x 10g)

Mieszanka ziół, których właściwości działają oczyszczająco na krew gołębi po locie. Regularne podawanie mieszanki działa regenerująco i wzmacniająco na ptaki, wykazuje właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwbólowe, poprawia wygląd upierzenia. Szczególnie cennym składnikiem mieszanki ziołowej jest morszczyn, który przyspiesza przemianę materii, zabezpiecza dzienną dawkę jodu, który ułatwia przyswajanie żelaza, żelazo zaś wspomaga dotlenienie organizmu. Do stosowania jako jedyny napój po powrocie z lotu.

POWERMIX (30 saszetek x 10g)

Składniki wchodzące w skład tej mieszanki są znane od dawnych czasów jako zioła o właściwościach energetyzujących. Mieszanka dodaje sił i witalności, dzięki dużej zawartości mikroelementów i witamin np. związki krzemu mające znaczny wpływ w procesach regenerujących, ponadto działa odżywczo, mineralizująco, stymulująco, wzmacniająco. Należy ją podawać ptakom przed lotem. Morszczyn zapewnia dzienną dawkę jodu, który ułatwia przyswajanie żelaza, żelazo zaś wspomaga dotlenianie organizmu. Do stosowania jako jedyny napój do posiłku przed lotem.