Janssen

W 1964 roku Hans Eijerkamp po raz pierwszy odwiedził Janssena Bros w Arendonk, od którego nabył 6 młódków, m.in. po takich rodzicach jak Dikke Blauwe, Bange z 1951, itd. Tak rozpoczął pracę, którą kontynuuje przez całe swoje życie.

De Klak

W roku 1945, po zakończeniu drugiej wojny światowej w Reusel, małym holenderskim miasteczku niedaleko Arendonk, Jos de Klak wsiadł na rower i pojechał do Janssena Bros, żeby zakupić nowe gołębie. Był to początek fantastycznej kariery gołębi Jos de Klak, mistrzów w lotach na krótkich i średnich dystansach.

Meulemans

Oude van den Bosch x samica Janssen: Złota Para Karla Meulemans. Dzięki potomkom tej pary Karel odniósł wiele zwycięstw i zdobył liczne trofea. Benjamin, Kadet, Schoon Donker, Merckx, Prins, Piet, Liebling i wiele innych stworzyli nową, wszechstronną rasę gołębi.

Vandenabeele

Wschodząca belgijska gwiazda w tym sporcie. Najbardziej znany jest Wittenbuik, który zdobył 5 pierwszych nagród. Jest on przodkiem, praprzodkiem i prapraprzodkiem wielu championów wśród ptaków.

Van Loon

Louis van Loon był już w posiadaniu swoich pierwszych gołębi, kiedy wielu hodowców gołębi pocztowych nie było jeszcze na świecie. Miał on wiele osiągnięć na swoim koncie na poziomie HAFO (średni dystans). Kilkunastu hodowców, którzy kupili od niego gołębie odniosło duże sukcesy, ale Louis nie zmienił się.

Eijerkamp-Muller

Rok 1985 był rokiem Wima Mullera: zdobył on Puchar Europy przyznawany za osiągnięcia w międzynarodowych lotach z Pau, Marsylii, Perpignan do Barcelony. Po tym sensacyjnym zwycięstwie wszystkie ptaki przeniesiono do gołębnika Hans Eijerkamp and Sons.

Van de Wegen

Zakup w roku 1973 - jak twierdzi Evert-Jan Eijerkamp - wciąż należy do najlepszych w historii. W tym roku kupiono 80 ptaków czystej krwi po największych gwiazdach tego okresu. Stary Jac van de Wegen był wówczas jednym z najlepszych na długim dystansie.

Jan Aarden

Gołębie Jan Aarden są dobrze znane na całym świecie. Szczep ten został również rozpowszechniony we wszystkich krajach i w wielu z nich jego zagorzali zwolennicy wyhodowali ptaki nieustannie zdobywające nagrody.