Nasza firma

OVIGOR to firma, która powstała w 1991 r. z wielkiej rodzinnej pasji gołębiarskiej. Fascynacja gołębiami oraz mocno zakorzeniona tradycja ich hodowli sprawiła, iż potrafiliśmy trafnie rozpoznać potrzeby miłośników tego sportu.

Stawiając na fachową i miłą obsługę, rzetelność, uczciwość i dbałość o zadowolenie klienta, firma OVIGOR zdołała stać się niezawodnym partnerem hodowców przez ponad 30 lat.

Dziś jesteśmy wiodącym producentem karm i naturalnych dodatków pokarmowych z powodzeniem stosowanych w najlepszych gołębnikach w wielu krajach na całym świecie. Hodowla gołębi to życiowa pasja tysięcy miłośników tych ptaków, poszukujących coraz częściej naturalnie czystych, ekologicznych środków żywienia dla swych pupili. Firma OVIGOR jest liderem we wdrażaniu takich, bliskich naturze, metod żywienia. W swej ofercie proponujemy całą gamę preparatów pochodzenia roślinnego, które stanowią doskonałe wsparcie dla hodowców w dążeniach do szczytowych wyników w hodowli.

google
Krzysztof Piech
8 lutego 2022

Wspaniałe miejsce super produkty i obsługa

google
Artur Pawłowski
9 grudnia 2021

Super stacja hodowlana i doradztwo w sprawach hodowli gołębi 👍👍👍

google
Wiesław 57
2 grudnia 2021

Doskonały personel .Duży asortyment.Warto tutaj wstąpić

google
Ivonne Ziaja
22 października 2021

Viel Auswahl. Günstige Preise. Zuchtvolieren beeindruckend. Freundliches Personal.

google
Kamil Kosut
4 października 2021
google
Kasiek
7 września 2021

Polecam dla wszystkich hodowców. Duży wybór produktów dla gołębi i nie tylko. Profesjonalna obsługa,.Ciężko było męża wyciągnąć z tego miejsca. Hodowla na najwyższym poziomie.

Scroll to Top